DLACZEGO MY

Stawiamy na jakość nie na ilość

Tworząc Fitness ELEMENT Club przyświecała nam jedna idea - ma to być miejsce inne niż wszystkie. Stworzyliśmy je dla Ciebie! Jesteśmy nowoczesnym klubem na rynku pilskim, który w rzeczywistości nie jest ani za duży, ani za mały, i jest w tym zachowana idealna równowaga.

Chcemy, abyś czuł się u nas pewnie, jak w domu. Cel jaki sobie postawiliśmy jest na miarę największych klubów w Europie. Będziemy działać skutecznie tam, gdzie oczekujesz pewności i najwyższej jakości. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego postawiliśmy na najwyższą jakość sprzętu. Przy współpracy z TechnoGym opracowaliśmy programy treningowe zapewniające uzyskanie najlepszych efektów. Nasi instruktorzy pomogą Ci w skutecznej realizacji założonych celów. Fitness ELEMENT Club dołączył do elitarnej listy użytkowników sprzętu TechnoGym. Dołącz i TY, bądź pewien, że ćwiczysz na najlepszym sprzęcie.

Nowoczesne, komfortowe, klimatyzowane sale treningowe sprzyjają skutecznym ćwiczeniom. Naszym dodatkowym atutem jest dbałość o najdrobniejsze szczegóły, które stwarzają miłą atmosferę dla Ciebie i dla Twoich znajomych.

Powierzchnia klubu to 500m2, na której znajduje się sala ze sprzętem siłowym, sala cardio, sala do zajęć fitness i crossfit. Oczywiście wszystkie pomieszczenia są wentylowane i klimatyzowane. Mamy wszystko, co pomoże Ci utrzymać doskonałą kondycję. Programy fitness i zajęcia na siłowni, prowadzą odpowiednio wyszkoleni instruktorzy. Zapewniają nie tylko bezpieczeństwo i wysoki poziom zajęć, ale także pomagają dobrze wykonać ćwiczenia i motywują.

Pamiętaj, w naszym klubie nie jesteś sam, nie znikasz na sali

Po treningu proponujemy odpoczynek w kąciku kawowym. Serwujemy pyszne shake białkowe albo proponujemy kilkuminutowy relaks w solarium.

Fitness ELEMENT oferuje

• Strefa siłowa - maszyny stosowe, maszyny typu hammer oraz wolne ciężary
  • Strefa cardio - bieżnie, rowerki, eliptyki, wave, wioślarz
  • Strefa fitness - brama do treningu crossfit wraz z wyposażeniem, worki bokserskie, TRX