DLACZEGO MY

DLACZEGO MY

Stawiamy na jakość nie na ilość

Tworząc Fitness ELEMENT Club przyświecała nam jedna idea - ma to być miejsce inne niż wszystkie. Stworzyliśmy je dla Ciebie! Jesteśmy nowoczesnym klubem na rynku pilskim, który w rzeczywistości nie jest ani za duży, ani za mały, i jest w tym zachowana idealna równowaga.

Chcemy, abyś czuł się u nas pewnie, jak w domu. Nasi pracownicy mają czas i fachowe rady dla Ciebie. Cel jaki sobie postawiliśmy jest na miarę największych klubów w Europie. Będziemy działać skutecznie tam, gdzie oczekujesz pewności i najwyższej jakości. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego postawiliśmy na najwyższą jakość sprzętu. Przy współpracy z TechnoGym opracowaliśmy programy treningowe zapewniające uzyskanie najlepszych efektów. Nasi instruktorzy pomogą Ci w skutecznej realizacji założonych celów. Fitness ELEMENT Club dołączył do elitarnej listy użytkowników sprzętu TechnoGym. Dołącz i TY, bądź pewien, że ćwiczysz na najlepszym sprzęcie.

Nowoczesne, komfortowe, klimatyzowane sale treningowe sprzyjają skutecznym ćwiczeniom. Naszym dodatkowym atutem jest dbałość o najdrobniejsze szczegóły, które stwarzają miłą atmosferę dla Ciebie i dla Twoich znajomych.

Powierzchnia klubu to 500m2, na której znajduje się sala z nowym sprzętem siłowym, sala cardio, sala do zajęć fitness i crossfit. Oczywiście wszystkie pomieszczenia są wentylowane i klimatyzowane. Mamy wszystko, co pomoże Ci utrzymać doskonałą kondycję. Programy fitness i zajęcia na siłowni, prowadzą odpowiednio wyszkoleni instruktorzy. Zapewniają nie tylko bezpieczeństwo i wysoki poziom zajęć, ale także pomagają dobrze wykonać ćwiczenia i motywują.

Pamiętaj, w naszym klubie nie jesteś sam, nie znikasz na sali

Po treningu proponujemy odpoczynek w kąciku kawowym zawsze z najnowszymi gazetkami. Serwujemy pyszne shake białkowe albo proponujemy kilkuminutowy relaks w solarium.

Fitness ELEMENT oferuje

  • Strefa siłowa - klimatyzowana, przestronna sala, sprzęt do treningu siłowego TechnoGym, opieka instruktora, plan treningowy
  • Strefa cardio - klimatyzowana sala, wyposażona w sprzęt TechnoGym
  • Strefa fitness - zajęcia wytrzymałościowe, brama do treningu crossfit wraz z wyposażeniem oraz worek bokserski
  • Solarium - urządzenie opalające megaSun 7000 Cadillac- komfort opalania
  • Kącik kawowy - relaks, aromatyczna kawa, koktajle białkowe i węglowodanowe, napoje oraz batony energetyczne

ŻYJ AKTYWNIE MYŚL POZYTYWNIE

Nasz adres

Fitness ELEMENT Club

ul. Wyspiańskiego 29 (market ALDI), 64-920 Piła

e-mail: biuro@fitnesselement.pl

 

+48 690 180 805

Godziny otwarcia

Zapraszamy do Fitness ELEMENT Club przez 7 dni w tygodniu

poniedziałek - piątek

07:00 - 21:00

sobota

09:00 - 16:00

niedziela

09:00 - 16:00

Honorujemy karty