DLACZEGO TECHNOGYM

DLACZEGO TECHNOGYM

Kreujemy wzory i wyroby, które są niezbędne by poprawić kondycje, uatrakcyjnić fitness i podnieść jakość życia przez aktywność fizyczną

- TechnoGym

Firma TechnoGym jest włoską firmą, która od lat króluje na światowym rynku. Niekwestionowany lider gwarancji najwyższej jakości i luksusu. Nowatorskie wzornictwo, wysublimowana dbałość o detale, nowe standardy m.in. w konstrukcji maszyn siłowych oraz cardio gwarantują osiąganie zamierzonych celów treningowych. Firma już od lat propaguje ideę wellness, do której i my w swoich działaniach zachęcamy.

Cechą charakterystyczną naszego sprzętu jest unikalna stylistyka, nowoczesne rozwiązanie konstrukcyjne oraz ergonomika stosowania. Dysponujemy urządzeniami pozwalającymi oddziaływać w obrębie każdej grupy mięśniowej. Zaletą tych maszyn treningowych jest też to, że poprzez swoją budowę, umożliwiają wykonywanie ćwiczeń w pozycjach izolowanych z ustabilizowanym odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa. Dzięki temu trening staje się bezurazowy, a ćwiczenie bardziej skuteczne. Regulowane siedliska, komfortowe oparcia, podpórki na nogi, a także możliwość zmiany zakresu ruchu pozwalają dostosować urządzenia do budowy ciała każdej ćwiczącej osoby.

Firma TechnoGym odniosła ogromny sukces zwyciężając 30 konkurentów z całego świata i już po raz piąty została oficjalnym olimpijskim dostawcą sprzętu fitness, m.in. podczas EURO 2012. Oznacza to kompleksowe wyposażenie głównej siłowni mieszczącej się w Wiosce Olimpijskiej, specjalistycznych obiektów treningowych dla zawodników 28 dyscyplin sportowych. TechnoGym był również odpowiedzialny za projekt rozmieszczenia urządzeń oraz zapewnienie personelu do ich obsługi.

Nasz adres

Fitness ELEMENT Club

ul. Wyspiańskiego 29 (market ALDI), 64-920 Piła

e-mail: biuro@fitnesselement.pl

 

+48 690 180 805

Godziny otwarcia

Zapraszamy do Fitness ELEMENT Club przez 7 dni w tygodniu

poniedziałek - piątek

07:00 - 21:00

sobota

09:00 - 16:00

niedziela

09:00 - 16:00

Honorujemy karty